Suprkara VIP

Služby

Prodej a výkup vozidel:

U nás nejenže koupíte či prodáte vůz. Naše společnost si svých zákazníků váží, a proto poskytujeme nadstandardní péči, podporu a servis nejen při nákupu a prodeji, ale také po dobu provozu vozidla!

Dovoz vozidla na klíč:

Mimo aktuální vozidla, která jsou ihned k dispozici, jsme připraveni dovézt vozidlo ze zahraničí na klíč, dle Vašich požadavků. Spolupracujeme s celou řadou renomovaných zahraničních partnerů, takže máte jistotu, že vozidlo, které Vám dovezeme, bude právně nezávadné a s prověřenou servisní historií. Veškerou administrativu samozřejmě vyřešíme na Vás – Vy si jen vyzvednete Vaše vysněné vozidlo a jezdíte.

Služba přihlášení a registrace vozidla

Nabízíme bezproblémové přihlášení a registraci vozidla za cenu 1990 Kč (v případě, že vozidlo již bylo registrováno v ČR), případně za cenu 4990 Kč (pro vozidla bez českého technického průkazu).Služba obsahuje zajištění STK, měření emisí, poplatky za přihlášení na dopravní inspektorát.

Dekarbonizace motorů:

Čím dál vyšší nároky na ekologičnost vozidel donutil výrobce používat velmi sofistikované a citlivé komponenty. Celá řada moderních motorů tak trpí na tzv. karbonizaci, která může způsobit pokles výkonu i velmi nákladné komplikace. Naše společnost Vám proto nabízí odbornou dekarbonizaci za bezkonkurenční cenu.

Čištění filtrů pevných částic (DPF):

Přísné euronormy (EURO 5 a EURO 6) na množství výfukových plynů dotlačily výrobce k používání filtrů pevných částic. Dříve jste je našli jen v naftových vozech, dnes už se montují i do zážehových-benzínových aut. Opět se jedná o velmi nákladnou součástku, jejíž nesprávná činnost je navíc zásadní komplikací při měření emisí. Výměna tohoto dílu Vás může vyjít na desetitisíce korun. My Vám nabízíme mnohonásobně levnější alternativu – profesionální čištění filtrů pevných částic. Dokážeme Vám jej zregenerovat na 99 % původní účinnosti.

Nabízíme:

  • prodej zánovních vozů
  • výkup vozidel
  • prodloužené záruky na ojeté vozy do stáří 10 let
  • individuální dovoz vozidel dle přání zákazníka
  • nacenění vozidel do protiúčtu
  • kompletní služby v oblasti pojištění vozidel

Financování:

Ve spolupráci s našimi obchodními partnery Vám nabízíme financování nákupu našich automobilů prostřednictvím leasingu nebo úvěru.

Prověřování vozů:

Důvěru zákazníka vůči nám i jeho novému vozidlu zajišťujeme návštěvou autorizovaného servisu. Tady má zákazník možnost získat nezávislý pohled na celkový stav vozidla. Zákazníci si také mohou přivést vlastního mechanika přímo k nám a prohlédnout si vozidlo v naší autodílně.

Vozidla také na přání prověříme systémem společnosti Cebia autoTracer. Společnost Cebia se zabývá zjišťováním původu vozidel, skutečného roku výroby, ujetých kilometrů, případně zda vozidlo nemá právní vady.